Firmamıza Hoşgeldiniz...
  • +90(538)981 29 54
  • info@besemak.com
  • English
  • Turkish

KURUMSAL

Firmamız

Besemak Makina

Besemak Makine olarak makina sektöründe uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden genç-dinamik kadromuz ve ileri teknoloji, yüksek verimliliğe sahip ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Başta CNC Ahşap Torna Makinaları olmak üzere, Delik vidalama ve zımpara makinesi gibi geniş ürün portföyümüz ile Ahşap İşleme Sektörüne inovatif makinalar üretmekte ve dünyanın dört bir yanına Besemak'ın müşteri odaklı hizmet anlayışını taşımaktayız.

0+

Yıllık Tecrübe

0+

Makine Üretimi

0

İhraacat

Vizyonumuz

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle sürekli gelişen teklonojiyi kullanarak,kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, Böylelikle ağaç işleme makineleri üretimi sektöründe büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak çağdaş kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini ve sadaktini kazanmak böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiyede örnek gösterilen bir şirket olmaktır.